Dąbki noclegi nad morzem

Dąbki wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim. Położona jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego oraz nad jeziorem Bukowo.  Dąbki noclegi to szeroka baza turystyczna, która ciągle polepsza swoje warunki po to aby wczasowicze byli zadowoleni. Nad jeziorem znajduje się plaża, przy której znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego. Nadmorska plaża oddzielona jest od wioski pasem lasu sosnowego, pokryta jest jasnym drobnym piaskiem. Po drugiej stronie drogi przelotowej ciągnie się kawałek malowniczej podmokłej łąki.

Dąbki dysponują bardzo dobrze rozwiniętą bazą turystyczną na którą składają się ośrodki wczasowe i kolonijne, pola biwakowe, pensjonaty, kwatery prywatne i agroturystyka to świetne noclegi przy plaży nad morzem. Specyficzny mikroklimat, charakteryzujący się dużym nasłonecznieniem i zawartością w powietrzu morskiego aerozolu, przyciąga tu co roku tysiące wczasowiczów także w okresach pozasezonowych.

W sezonie letnim na terenie Dąbek i innych okolicznych miejscowości odbywają się liczne imprezy kulturalne i sportowe. Dla miłośników adrenaliny polecamy Szkołę windsurfingu oraz Park Linowy nad Bałtykiem. Dla rodzin z dziećmi wartym zobaczenia jest Europark Krasnal czy aquapark Jan.  Dąbki noclegi blisko morza  to pomysł na to jak spędzić wczasy w Polsce.Na pewno świetnym pomysłem będzie też Tramwaj wodny, dzięki któremu możemy przedostać się z centrum miasta Darłowa do nadmorskiej dzielnicy Darłówek Rejs tym statkiem zajmuje około 20 minut. Warto wybrać się nad pobliskie jezioro Jamno, które było dawniej morską zatoką, dzisiaj jest oddzielone od morza mierzeją. Dąbki noclegi blisko morza to świetny sposób na to jak wykorzystać kilka dni wolnego na wymarzony urlop.  Z morzem jezioro połączone jest Kanałem Jamneńskim. Dla rodzin z dziećmi polecamy wybrać się do aquaparku Balticlandia, czy nad jezioro Bukowo. Świetnym pomysłem będzie też Rejs z Darłowa do Bornholm, pomiędzy polskim portem Kołobrzeg i Duńskim portem Nexo na wyspie Bornholm cały rok prowadzona jest pasażerska żegluga międzynarodowa. Dąbki pensjonaty, hotele, pola namiotowe, kwatery  to pomysły na to jak spędzić wczasy  w Polsce. W niedalekiej okolicy znajduje się stadnina koni, która oferuje wiele atrakcji, jazda na kucykach, pikniki w terenie, powożenie, jak i również jazdy konnej morskim brzegiem o zachodzie słońca.  Dąbki pensjonaty, Dąbki noclegi to często wyszukiwana fraza w przeglądarce internetowej. Ze stadniną sąsiaduje przesympatyczna gospoda, w której można dobrze zjeść a letnie wieczory umilają zespoły muzyczne. Atrakcjami dla miłośników architektury polecamy zwiedzenie wielu zabytków, jakie oferuje nam ta miejscowość, przede wszystkim Zamek książąt Pomorskich, czy Kościół p.w. św Jerzego z XV wieku. Warto też odwiedzić Pomnik Rybaka – fontanna usytuowana przed ratuszem, postawiona ku czi ludzi morza w 1919 r.