Beskidy, Podhale, Krynica

Województwo małopolskie stanowi miejsce, które jest tłumnie odwiedzane w okresie zarówno letnim, jak i zimowym. Odpowiadają za to atrakcyjne regiony takie jak Podhale noclegi, Beskidy noclegi, oraz wiele ciekawych miast takich jak na przykład Krynica noclegi.

Krynica Zdrój to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk w południowej Polsce. Krynica noclegi cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, szczególnie w miesiącach wakacyjnych czy też podczas ferii. Krynica noclegi przyciąga turystów m.in. dzięki ogromnym złożom wód leczniczych, niezwykłemu klimatowi oraz wielu atrakcjom turystycznym.

Podhale to najbardziej znany region narciarski w kraju. Jego centralnym puntem jest Zakopane, najwyżej położone miasto w Polsce, jednak w regionie jest wiele innych atrakcji także wartych poznania. Podhale noclegi oferują nie tylko popularne turystyczne miejscowości. To również Tatrzański Park Narodowy, Morskie Oko i wiele innych miejsc pełnych nietuzinkowej przyrody. Podhale noclegi zachęcają do wybrania się w mniej znane, jednak bardzo piękne miejscowości tuż pod górami.

Malowniczym regionem są wspomniane wcześniej Beskidy noclegi, na które tak naprawdę składa się grupa pasm górskich ciągnących się blisko 600 km, od Czech aż po Ukrainę.  Na terenie Beskidów utworzono aż 11 parków narodowych, które mają chronić te piękne krajobrazy oraz faunę i florę. Beskidy noclegi dzielą się na Wschodnie, Zachodnie, Środkowe i Połonińskie, a te jeszcze dzieli się na kolejne, mniejsze pasma